11/ PRAHA - nakonec výletu po Praze zjišťujeme hlavní cíl pana Světoděje, který nám došel až trochu pozdě... Proč jsme nepochopili neustálé poznámky o "červené lucerně"? Vlevo pan Světoděj hledá cosi v mapě - vpravo jsme v místě, které od začátku toužil navštívit....(fotodokumentace nám byla za malý poplatek povolena)
12/ Také rybaření je jedním z mnoha koníčků pana Světoděje, ovšem, úlovky, kterých se mu dostává, jsou přinejmenším velmi netradiční. Akvabela, kterou po namáhavém dvouhodinovém boji pan Světoděj nakonec udolal, byla sice výstavní trofejí, ale středem zájmu se vzápětí stala opodál stojící a ve vodě prádlo máchající žena pradlena. Učarovala panu Světodějovi natolik, že ulovenou akvabelu pustil k vodě a veškeré lovecké síly zaměřil jen na ni. Ta nejprve dělala obligátní drahoty, ale nakonec mu košem (není na fotografii zachycen ) nedala...
13/ Důkazem velké přízně pana Světoděje ku své nové přítelkyni je jistě i výjev zachycený na tomto snímku. Radostný a spontánní výraz v jeho tváři značí spokojenost a lásku, kterou dává najevo zejména tím, že si své přítelkyně velmi váží. Přejeme oběma mnoho štěstí!
14/ Pan Světoděj v kostelní věži
15/ Pan Světoděj a říční panna
Back to Top